Polska

Operator przy produkcji katalizatorów

Opublikowano 5 miesięcy temu
6,700PLN - 8,200PLN netto na miesiąc

Opis pracy

Opis oferty pracy

Fabryka katalizatorów i rur wydechowych poszukuje operatorów produkcji. Zgłoś się już dziś – za tydzień już pracujesz.

Oferujemy

Powyżej 26 roku życia: 22,70 zł/h netto + do 12% premii + 1 zł dodatku mieszkaniowego = 26,40 zł/h netto

26,40 zł/h netto x ok. 252 godziny = ok. 6700 zł/miesiąc netto*

Poniżej 26 roku życia: 28,10 zł/h netto + do 12% premii + 1 zł dodatku mieszkaniowego = 32,50 zł/h netto

32,50 zł/h netto x ok. 252 godziny = ok. 8200 zł/miesiąc netto.

Pracownikom poniżej 26 roku życia pomagamy uzyskać status studenta.

  • Regularna premia miesięczna w wysokości 8% – 12% – procent zależy od wykonania normy, braku nieobecności i jakości pracy;
  • Praca znajduje się w Błoniu (20 km od Warszawy).
  • Praca 12 godzin od piątku do piątku;
  • Praca na dwie zmiany: 6:00 – 18:00 i od 18:00 – 6:00;
  • Bezpłatna odzież robocza;

Twoje główne zadania

  • Praca na linii lakierniczej
  • Zawieszanie i zdejmowanie części do lakierowania i po lakierowaniu
  • Pakowanie i przepakowywanie detali
  • Kontrola jakości polakierowanych części

Wymagania

  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
  • Ogólna sprawność fizyczna

*Gdy osiągniesz limit rocznego dochodu, który jest określony przez polskie prawo i wynosi 30 000 PLN brutto, Twoje wynagrodzenie zostanie opodatkowane. W związku z tym stawka wyniesie 20,30 zł netto za godzinę.